5. aprill 2006

Aeg on varjusurmast välja tulla. Tegelikult ega me niiväga surnud polnudki, ma lihtsalt püüdsin oma iseloomu kasvatada ja ei lubanud endal enne teiste piltidega eputada kui lapse kampsun valmis.
Siin ta siis on kauaseisnud kaunikene – soonikusarnane kude, altlaienevad varrukad, tasku patsikummi või taskuräti jaoks, kaelus õla pealt lukuga (toas lukk pooleldi avatult; õue minnes kinni, siis ei ole salli vaja, sest krae vastu kaela) 🙂

krissukamps krissukampsdetail

Just nimelt KAUASEISNUD, sest riiulis seisis see töö tunduvalt rohkem aega, kui kulus mul selle tegemiseks. Ilmselt haarasin liiga palju nn uusi asju kogemuste saamiseks sinna sisse. Esmakordselt katsetatud asjad olid siis järgmised: efektlõnga ja pärlite kasutamine, käeauk lõike järgi, varrukas kootud otse kampsuni külge k.a. ilus varrukakaar, nn harutatud silmustega kude, luku kinnitamise meetod. Lõpptulemusega jäin igati rahule ja saadud uusi nippe võin soojalt soovitada.

Vahepeal sai siis õele sünnipäevaks kootud Novita kampsun. Pildid said kiiruga tehtud ja modelliks kahjuks pole omanik. Ühesõnaga võtted pole just kõige paremad ning eestvaate pidin hoopis välja praakima aga ehk üldjoontes on näha, mis kena asi sest sai ja mis peamine – sünnipäevalapsele meeldis väga.

novitakampsun1   novitakampsun2

Kristella tegi omaltpoolt kingiks väikese pildiraami.

pildiraam

Kristellal on viimasel ajal kombeks lasteaialaste sünnipäevasid omamoodi meeles pidada. Alguses sai meisterdatud kaarte, kuid nüüd on asi edasi arenenud juba ja märtsikuus said kaks poissi omale sünnipäevaks sellised üllatused.

lennuk1   jetplane

Kuna üks inimene oli nii kena ja usaldas täiesti võõrastele laenuks oma raamatuid, siis tänutäheks talle meisterdasime Krissuga ühe kommikarbi.

sydamekommikarp

See viimane kingisaatmine võttis ootamatu pöörde, sest saaja tuttavalt tekkis väike nn tellimustöö ja nii andsin siis minagi kuradile käe ning hakkasin ise nuputama. Valmis veel üks südamekarp ja kui mõte juba lendama hakkas, siis ka omaloominguna ringikujuline karp. Täitsa mõnus oli nikerdada. Mul veel paar mõtet jäi kõrva taha teostust ootama. Vahepeal peaks aga nuppude värvisortimenti laiendama. Kohe vastik, et kohapeal miskit võtta pole 😦

sydakarp

ringkarp

Aga jätkame ühiste nikerdamistega. Veel üks sünnipäev ja Krissu sõbranna sai endale pliiatsitopsi. Ostsime talle sinna hunniku pliiatseid ka sisse (pildi peal demonstreerimiseks on kasutatud Kristella varusid) ja kingitus missugune.

pliiatsitops

Ja vahelduseks siis endale ka miskit. Eelmisel nädalal meisterdasime lapsele käevõru.

kaev6ru1   kaev6ru2

Saigi siis selleks korraks jälle kõik. Püüame tulevikus nii suuri esitlusauke mitte tekitada ja ikka jookvalt pilte siia toppida 😛

One Response to 5. aprill 2006

  1. […] on kunagi õele kootud kampsunist üle jäänud Susanna lõng, noka monteerimisel on snitti võetud Mannu õpetusest. Mu meelest […]

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: