10. juuli 2006

Vat selline nodzu ootas mul nädalapäevad riiulinurgas omale silmi, suud ja triipe. Eile öösel võtsin kätte ja tegin valmis. Üle pika aja võib enda üle uhke olla, sest sai üks idee realiseeritud ka nn normaalajaga. Muidu ikka kipuvad mul mõtted välgatama üsna viimasel minutil ja sestap ka tegemine suht pingeline. Tehtud sai ta siis õepojale sünnipäevaks, kelle lemmik tegelikult on küll Ruu, kuid kaisukaks Tiiger. Ehk võetakse Nodzu ka omaks 😀

Iseenesest on see mu esimene heegeldatud loomake. Pelgasin alati neid vastikuid õmblusi, kuid siin olin valmis nendega pusserdama. Selgus aga, et kõik ihuliikmed tuli keha külge heegeldades kinnitada. Igatahes väga mõnus lahendus. Kristella tellis juba endale Tiigri. Eks näis, kui sobivat värvi lõngu leian, ehk teen ära ka.

Puhhi tegelaste heegeldamise õpetused saad endale sikutada siit.

 

Ja siin on jälle üks Kristella ekspromtideesid internetist, mis kohe tuli järgi teha.

  

2 Responses to 10. juuli 2006

  1. Helmi Loo ütles:

    Puhhi tegelaste heegeldamise õpetused saad endale sikutada siit. Avasin selle sõna ” siit ” pealt ja mitte mõhkugi ei leidnud. Kui lähete ise sellele kohale, siis koppige ülevalt täpselt selle faili aadress ja palun saatke see minule. soovin ka proovida. Sain ka alles esmaseks vanaemaks, teeks lapselapsele mälestuseks.

    • miokas ütles:

      Avanenud lehelt peate valima tasuta allalaadimiseks “REGULAR…”, siis juba avaneb konkreetne link allalaadimiseks. See on keset lehte st peate pisut allapoole kerima. Tasuta allalaadimise puhul võib vahel juhtuda, et on vaja ka nn järjekorras oodata, kuni mõni vaba liin tekib.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: