10. oktoober 2006

Sai siis ka esmakordselt ühest ühistegemisest osa võetud. Valisin selleks projekti Soe Kingitus Salasõbrale. Tegelikult mõtteid on liikunud paljude tegemistega siin IT-s, kuid need on liikunud just ainult ühepoolselt st endal oleks mõni huvitav idee, mida võiks proovida teostada aga millegi saamiseks nagu polekski vajadust ja kottide puhul ma ikka suht valiv (mul peamiselt üks kott kasutusel). Sel korral suutsin lõpuks välja mõelda, mida ise võiks tahta ja nii see registreerimine teoks saigi ning siis ootasin põnevusega, mille kallal oleks võimalus endal nikerdada. Olin valmis tegema kõike. Mütsi puhul ehk oleks enne järgi mõelnud, sest ise neid ei kanna ja seetõttu ka nende tegemise praktika väike.
Läks nii, et sel korral sain valmistada rõõmu käpikutega. Üks trett lõngapoodi ja juba poolteist nädalat tagasi valmisid paari õhtuga helesinised kindakesed. Mõte käis vahepeal uitamas pärliradadel ja seetõttu jäi kaunistamine pisut venima, kuid eelmisel neljapäeval panin posti sellise tulemuse:
 

Ühte kindasse sai pistetud lõngavöö, kuid teise peitsin sinisefännile boonuseks ühe liblikaprossi (nüüd pildi pealt vaatan, et sabaots na kõver saanud 😦 tahaks nii kohendada teist).

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: