21. september 2006

Mis juhtub siis kui Isetegija laps läheb kooli? No mida ikka muud kui emme leiab veel ühe valdkonna oma fantaasia väljaelamiseks.

Kõik sai muidugi alguse sellest, et leidsime koha Krissu valmistatud lillele. See sai siis kleebitud aabitsa peale. Edasine oli juba asjade loomulik käik ja kui Krissu nikerdamisest tüdines, siis jätkas emme sellega ja nii saidki kõik raamatud ja töövihikud endale paberid:

Samuti oli lapsel miski geomeetriliste kujundite vihik, mis tuli lõikuda tükkideks. Peab ütlema, et see on suurt kannatust nõudev käsitöö. Aga näitamiseks siin hoopis pisikesed ümbrikud, mis sai nende vidinate jaoks lõigatud-kleebitud, et asjad ikka vähem ruumi võtaks.

Ja veel olen oma salaprojektide (ja jõulude eel tuleb neid ju hunnikute kaupa veel juurde) kõrval teinud oma algelise õmblemisoskusega lapsele rütmikatunniks seeliku. See pidi olema  selline, mis keerutades hästi laiali läheb ja mul tuli kohe meelde oma lapsepõlv ja enda taoline seelik. No ja nii ma siis tahtsin oma lapsele ka seda keerutamiserõõmu teha. Eks ma tegin nii mõnegi asjaga vigu, kuid need jäid peitu ja lõpptulemusega jäin täitsa rahule.
 

Selle alumise pildi juurde kommentaariks, et enne kaunistamist vedeles seelik elutoas tugitooli leenil. Emme tegi lõunal köögis süüa ja mingil hetkel ilmus meie pere pooleteiseaastane poja seelik seljas uksele. Kusjuures ta oli selle täiesti ise selga tõmmanud ja endal oli selline eriline komminägu peas. Eks ma siis püüdsin kähku fotoka haarata, et seda hetke jäädvustada.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: