21. september 2006

Mis juhtub siis kui Isetegija laps läheb kooli? No mida ikka muud kui emme leiab veel ühe valdkonna oma fantaasia väljaelamiseks.

Kõik sai muidugi alguse sellest, et leidsime koha Krissu valmistatud lillele. See sai siis kleebitud aabitsa peale. Edasine oli juba asjade loomulik käik ja kui Krissu nikerdamisest tüdines, siis jätkas emme sellega ja nii saidki kõik raamatud ja töövihikud endale paberid:

Samuti oli lapsel miski geomeetriliste kujundite vihik, mis tuli lõikuda tükkideks. Peab ütlema, et see on suurt kannatust nõudev käsitöö. Aga näitamiseks siin hoopis pisikesed ümbrikud, mis sai nende vidinate jaoks lõigatud-kleebitud, et asjad ikka vähem ruumi võtaks.

Ja veel olen oma salaprojektide (ja jõulude eel tuleb neid ju hunnikute kaupa veel juurde) kõrval teinud oma algelise õmblemisoskusega lapsele rütmikatunniks seeliku. See pidi olema  selline, mis keerutades hästi laiali läheb ja mul tuli kohe meelde oma lapsepõlv ja enda taoline seelik. No ja nii ma siis tahtsin oma lapsele ka seda keerutamiserõõmu teha. Eks ma tegin nii mõnegi asjaga vigu, kuid need jäid peitu ja lõpptulemusega jäin täitsa rahule.
 

Selle alumise pildi juurde kommentaariks, et enne kaunistamist vedeles seelik elutoas tugitooli leenil. Emme tegi lõunal köögis süüa ja mingil hetkel ilmus meie pere pooleteiseaastane poja seelik seljas uksele. Kusjuures ta oli selle täiesti ise selga tõmmanud ja endal oli selline eriline komminägu peas. Eks ma siis püüdsin kähku fotoka haarata, et seda hetke jäädvustada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: