6. detsember 2006

Et lugeda Tiigrite projekt lõppenuks panen teile siia veel ühe pildi

Suurem on tehtud nr 4,5 heegelnõelaga Novita Helenist. Oranzhi kulus 4,5 tokki, kollast ja musta üks tokk, lisaks on näpuotsatäis tundmatut hele- ja tumeroosat kodustest varudest. Väiksem on tehtud nr 3,5 heegelnõelaga Steinbach Wolle Jumbost. Oranzhi kulus kuskil 2,5 tokki, kollast, pruuni vast pool, ja pisut siis ka hele ja tumeroosat. Siinkohal kõik värvid Jumbost. Ja heegeldamisel oli näpuvahel kohe tunda, et viimasel on pisut villa juures. Hoopis mõnusam tundus.

Keson küsis: “Tiiger on viimase peal 😆 , aga mina vist ei viitsi oma tibule seda teha.Kas läks väga kaua selle tegemiseks?”

Vat jah, plaan oli tunnikaupa ära mõõta see ajakulu, aga paraku läks arvestus sassi. Üritasin küll heegeldada öösel kui lapsi polnud segamas aga jah… No miski neli-viis õhtut nokitsemist oli küll.

Inksu küsis: “Nii väga mõnus tiiger!!! Kas oleks väga suur töö, kui Sa õpetuse eesti keelsena kirja paneksid  😳 ? Tahaks ka tiigrit teha aga arvan, et jääksin tõsiselt hätta, kui inglise keelse õpetuse järgi tegema hakkaksin…”

ok, võtsin siis suure hooga ette ja oi-oi-oi-oi, kui tüütu see tõlkimine oli. Üpris varsti haarasin hoopis heegelnõela ja asusin tegutsemise kallale. Aga no kui ma juba ette võtsin, siis eile õhtul istusin maha ja kasvatasin iseloomu. Saate omale salvestada selle järgmiselt aadressilt:

http://www.sendspace.com/file/tfkbxr

Selle ponnistuse peale loodan nüüd varsti blogides tiigribuumi näha 😀

Tegelikult aga kudusin vahepeal Krissule sõrmikud ka aga kaunistuslilled on veel peale tegemata, seetõttu neid jäävad minu järgmisesse postitusse.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: