29. september 2007

Oeh, kuidas ma vihkan viimasel hetkel tõmblemist. Kui see viimati juhtus, siis lubasin endale, et see jäigi viimaseks korraks. Ometi juhtus see jälle…:(
Aga ok, enam ei hala, näitan hoopis tulemust, sest sellega jäi sünnipäevalaps vägagi rahule ja see ju põhiline. Jutt siis ühest Kristella sõbrannast, kellele tegin sünnipäevaks ühe juukseklambri ja mobiiliripatsi. Seda tegemist võib nimetada ka vanade jääkide kasutamise projektiks. Klambri puhul oli mul siis algmaterjaliks pärlikarbis alpikanni tegemise ajast üks liiga pisikeseks jäänud leheke ja suvemütsile planeeritud lilleõieke, mis paraku ei sobinud na hõredale pinnale. Juurde aretasin veel ühe lehe ja klambri peale kaunistuse alla punusin ühevärvilise katte. Õigupoolest tegin neid viimaseid peaaegu kolm tükki, sest ei jäänud värvilahendusega enne rahule. Pisut veel sättimist ja liimipüstoli abi ning lõpptulemus sai siis järgmine:

Pilt ei anna just päris õiget pilti sellest, kuidagi lame paistab. Iseenesest aga lehed klambripinnast ikka kumeralt lahti ja õis selline nelgi- või krüsanteemisarnane pusa.
Mobiiliripatsi aretasin Krissu kunagi poolelijäänud lillehaldjast. Tol ajal polnud meil kodus sobiva suurusega valget pärli näo jaoks ja sai selline klaasjas läbipaistev kasutusse võetud. Pildilt seepärast kumavad rohelised juuksed läbi pisut. Igatahes laps nõudis juba oma kutsikale vahelduseks ka ühe haldjaripatsi.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: