29. september 2007

Oeh, kuidas ma vihkan viimasel hetkel tõmblemist. Kui see viimati juhtus, siis lubasin endale, et see jäigi viimaseks korraks. Ometi juhtus see jälle…:(
Aga ok, enam ei hala, näitan hoopis tulemust, sest sellega jäi sünnipäevalaps vägagi rahule ja see ju põhiline. Jutt siis ühest Kristella sõbrannast, kellele tegin sünnipäevaks ühe juukseklambri ja mobiiliripatsi. Seda tegemist võib nimetada ka vanade jääkide kasutamise projektiks. Klambri puhul oli mul siis algmaterjaliks pärlikarbis alpikanni tegemise ajast üks liiga pisikeseks jäänud leheke ja suvemütsile planeeritud lilleõieke, mis paraku ei sobinud na hõredale pinnale. Juurde aretasin veel ühe lehe ja klambri peale kaunistuse alla punusin ühevärvilise katte. Õigupoolest tegin neid viimaseid peaaegu kolm tükki, sest ei jäänud värvilahendusega enne rahule. Pisut veel sättimist ja liimipüstoli abi ning lõpptulemus sai siis järgmine:

Pilt ei anna just päris õiget pilti sellest, kuidagi lame paistab. Iseenesest aga lehed klambripinnast ikka kumeralt lahti ja õis selline nelgi- või krüsanteemisarnane pusa.
Mobiiliripatsi aretasin Krissu kunagi poolelijäänud lillehaldjast. Tol ajal polnud meil kodus sobiva suurusega valget pärli näo jaoks ja sai selline klaasjas läbipaistev kasutusse võetud. Pildilt seepärast kumavad rohelised juuksed läbi pisut. Igatahes laps nõudis juba oma kutsikale vahelduseks ka ühe haldjaripatsi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: