30. mai 2007

Vahepeal on saanud tellimise peale mõned nartsissid nokitud ja lisaks tädile juubeliks alpikannid, aga see pole see, mida täna näidata tahaks. Näitan oma uusi näpuharjutusi. Nimelt oli õelapsel eelmisel reedel lasteaia lõpupidu ja ma ei suutnud kohe kuidagi poest leida midagi sellist, mis taganuks ka sisemise rahulolu, et vat see on õige kingitus. Seega jõudsin lõpuks ikka ringiga oma käsitööni tagasi. Võtsin ette teostada ühe peasmõlkunud idee (sellest muidugi ajalugu vaikib, et peas keerutasin seda ikka oma lapse jaoks) ning pika ja kannatliku pusimise järel sain tulemuseks sellise mobiilikoti.

Suhteliselt suur on see, sest sellesse pidi ju Nokia 5210 ära mahtuma. Lõpptulemusega jäin üldiselt rahule. Aga oma lapsele tuleb mul nüüd ka kiiremas korras miskit välja mõelda. Õnneks on tal pisut väiksemate mõõtmetega telefon.
Teiseks näpuharjutuseks katsetasin kirsti1 õpetuse järgi peavõru teha.

Traate panin kümne asemel kuus, sest aeg lihtsalt pressis takka. Aga tulemus sai päris kena. Nüüd vaja kuulda, kuidas seda kanda on ja kuivõrd oma eesmärki täidab, siis võib neid rohkem aretada. Ülimalt lihtne oli see küll.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: