30. mai 2007

Vahepeal on saanud tellimise peale mõned nartsissid nokitud ja lisaks tädile juubeliks alpikannid, aga see pole see, mida täna näidata tahaks. Näitan oma uusi näpuharjutusi. Nimelt oli õelapsel eelmisel reedel lasteaia lõpupidu ja ma ei suutnud kohe kuidagi poest leida midagi sellist, mis taganuks ka sisemise rahulolu, et vat see on õige kingitus. Seega jõudsin lõpuks ikka ringiga oma käsitööni tagasi. Võtsin ette teostada ühe peasmõlkunud idee (sellest muidugi ajalugu vaikib, et peas keerutasin seda ikka oma lapse jaoks) ning pika ja kannatliku pusimise järel sain tulemuseks sellise mobiilikoti.

Suhteliselt suur on see, sest sellesse pidi ju Nokia 5210 ära mahtuma. Lõpptulemusega jäin üldiselt rahule. Aga oma lapsele tuleb mul nüüd ka kiiremas korras miskit välja mõelda. Õnneks on tal pisut väiksemate mõõtmetega telefon.
Teiseks näpuharjutuseks katsetasin kirsti1 õpetuse järgi peavõru teha.

Traate panin kümne asemel kuus, sest aeg lihtsalt pressis takka. Aga tulemus sai päris kena. Nüüd vaja kuulda, kuidas seda kanda on ja kuivõrd oma eesmärki täidab, siis võib neid rohkem aretada. Ülimalt lihtne oli see küll.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: