7. jaanuar 2008

Mul on siin eelmise aasta lõpus valminud tegudest mõned pildid näitamata.
Esmalt siis vast üks kuuseke, mille omanikuks üks IseTegija oleks saanud, kui saatus ei oleks meid enne jõule lastega haiglasse paisanud. Sai ära proovitud ja täitsa nunnu tuli välja, kõrgust sel umbes 16,5 cm. Tean, et pole enam päevakorrateema aga kui keski tunneb, et tahab seda hõbekuuske endale saada võib minuga ühendust võtta. Need nn. jõulukuulid on puult lihtsalt eemaldatavad, kui selleks soov peaks olema.

kuusk

Teine lilleline tegevus sai mõtetes alguse eelmisel aastal (või peaks ütlema üleeelmisel…). Juba siis plaanisin ämmale, kelle sünnipäev on jõululaupäeval, teha ühe tõelise jõululille – jõulukaktuse. Tookord jäi see siiski tegemata. Eks mul oli siis ka vaid paar kuud lilletegemise kogemust ja pidasin seda ettevõtmist natuke keeruliseks. Katsetasin siis hoopis oma esimest roosi. Sel aastal hakkas sünnipäeva lähenedes mõte aga uuesti tiksuma. Vahepeal jõudis selle mõtte teostada isegi mu õde Lea. Ühel hetkel võtsin minagi asja ette ja nii ta valmis ja sai ka ära kingitud. Minu lilleke tuli selline:

j6ulukaktus

Jäin tulemusega üsna rahule, kuigi kui peaks olema vajadus veel teha, siis teaks juba kuidas teha lillekest veelgi kohevamaks ja loomulikumaks ja ilusamaks ja kõike seda muud ka 😛

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: