7. jaanuar 2008

Mul on siin eelmise aasta lõpus valminud tegudest mõned pildid näitamata.
Esmalt siis vast üks kuuseke, mille omanikuks üks IseTegija oleks saanud, kui saatus ei oleks meid enne jõule lastega haiglasse paisanud. Sai ära proovitud ja täitsa nunnu tuli välja, kõrgust sel umbes 16,5 cm. Tean, et pole enam päevakorrateema aga kui keski tunneb, et tahab seda hõbekuuske endale saada võib minuga ühendust võtta. Need nn. jõulukuulid on puult lihtsalt eemaldatavad, kui selleks soov peaks olema.

kuusk

Teine lilleline tegevus sai mõtetes alguse eelmisel aastal (või peaks ütlema üleeelmisel…). Juba siis plaanisin ämmale, kelle sünnipäev on jõululaupäeval, teha ühe tõelise jõululille – jõulukaktuse. Tookord jäi see siiski tegemata. Eks mul oli siis ka vaid paar kuud lilletegemise kogemust ja pidasin seda ettevõtmist natuke keeruliseks. Katsetasin siis hoopis oma esimest roosi. Sel aastal hakkas sünnipäeva lähenedes mõte aga uuesti tiksuma. Vahepeal jõudis selle mõtte teostada isegi mu õde Lea. Ühel hetkel võtsin minagi asja ette ja nii ta valmis ja sai ka ära kingitud. Minu lilleke tuli selline:

j6ulukaktus

Jäin tulemusega üsna rahule, kuigi kui peaks olema vajadus veel teha, siis teaks juba kuidas teha lillekest veelgi kohevamaks ja loomulikumaks ja ilusamaks ja kõike seda muud ka 😛

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: