Üle pika aja veel üks kimp põllulilli…

Ma ei ole terve igaviku lillekeste kallal nikerdanud. Vahepeal oli küll ideeline soov, aga see ei formuleerunud konkreetseks vajaduseks ja nii jäidki juba valmistehtud detailid karpi oma aega ootama.

Nüüd aga on mu põhikooliaegsel klassiõel tulemas isa juubel – 65 ja see tähendab ka seda, et aeg on pensionipõlve nautima hakata. Mis oleks põlisele põllumehele veelgi sobilikum kui kimbuke põllulilli.

 

  

Kui eelmiste kimpude puhul paigutasin õisi rohkem nn ühepoolselt, siis sel korral sai sätitud nii, et igast küljest oleks kena vaadata. Lisaks on uuendusena lisatud säbruks ja kaharuseks pisut kipslille ning uue karikakra skeemi mõtlesin ka välja. Karikakar, mida varem kasutasin, oli minu jaoks liiga lihtsustatud väljendus, tahtsin pisut looduslähedasemat ja teiste õitega samas tehnikas õit.

Advertisements

2 Responses to Üle pika aja veel üks kimp põllulilli…

  1. drex ütles:

    Imearmsad, nagu alati 🙂 Miokas, kallike, kas Sul on roosikeerutamise juhendit kuskil, seda mille järgi me Türil tegutsesime. Mul on see paber liiga tähtsate asjade moodi liiga tähtsalt ära pandud. Oli lausa mõte üks roos valmis saada.

    • miokas ütles:

      Tänud, tänud kiituste eest! Kas see õpetus oli pärit sellest Minako raamatust va? Ot, lähen vaatan mis teha annab ja saadan siis mailile, eks 🙂

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: