Väike ideevälgatus ehk Karmeni pitsilised varrukad…

Meid ootab nädalavahetusel ees üks pidulik sündmus. Riietuskood: puna-must-valge. Karmenil on üks punane pidukleit olemas küll aga kahjuks peaaegu ilma varrukateta, seega praeguse ilmaga võib tiba jahe olla. Esmalt jätsin selle mure õhku rippuma. Aga pühapäeval ärkasin lahendusideega 😛 Otsustasin kududa valged pitsilised varrukad. Kudusin pea terve päeva ja tundsin vahepeal suisa kodumajanduslikke süümekaid, kuid hing ei andnud rahu enne kui olin kudumi sirgu sikutanud.

Lõpptulemust ei saa küll kleidi juures kasutada nii kuis plaan oli, sest kleit osutus selja tagant na kohevaks, kuid mure on siiski teisel moel lahenduse leidnud.

Aga katsun nüüd  asja väljendada ka piltides, et tekkiks ettekujutus millest jutt käib. Esialgse idee kohaselt pidid siis varrukad toimima nii:

 

Kuid nagu mainisin, oli kleit pisut liiga kohev ja varrukad ei hoidnud pidukleidil selja pealt hästi, seega panime need hoopis kleidi alla. Nii jäi kohe palju kenam.

 

Muidugi selliseid õiget asja demostreerivaid pilte oli kole raske saada, tunduvalt lihtsamini jäid kaamera ette igasugused kentsakad poosid nagu näiteks alltoodu 🙂

3 Responses to Väike ideevälgatus ehk Karmeni pitsilised varrukad…

 1. astraco ütles:

  Appi kui lahedad varrukad. Ja ma ei suuda ära imestada sinu usinust. Sellised varrukad kuluks endale ka ära kas tead. Ja muster ka mega kenake.
  Ma usun, et see on teema millest me veel tulevikus räägime.

  • miokas ütles:

   Loomulikult olen usin kui sipelgas, kui enda poolt välja mõeldud asjade tähtajad jalaga taguotsa andma hakkavad 😀

   Aga see varrukate muster jäi mul blogipostis mainimata jah. Tegemist on Lillega piibelehekiri 1-ga (Haapsalu Salli raamat lk. 65). Mulle hakkas see ka päris meeldima. Kunagi võiks vabalt sellega salli ka teha. Praegu valisin ta lihtsalt seepärast, et ise tahtsin nuppe sisse, lapse jaoks valisin lihtsalt arusaadavad lillekesed ja mustrilaius passis mu töö jaoks ka kenasti.

 2. sirtsukas ütles:

  Superarmsad!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: