Midagi õhulist pruudile…

Kümnendamal kuupäeval kuu aega tagasi oli kahe noore jaoks üks ülitähtis päev.

Minu poole pöördus pruut oma ehtesooviga juba mitu kuud varem – saatis pildi ja tundis huvi, et no kas oskan teha. A kust ma tean, kas oskan, kui pole kunagi proovinud… Eks ma nii vastasingi ja julgustasin mõne profima ehtemeistri poole pöörduma.  Ei võetud vedu, pigem julgustati mind asja proovima ja oma oskusi kindlaks tegema. Ega ma saanud siis ära öelda, sest teada ju on, et ka uute põnevate ideede katsetamiseks peab olema motiiv ja vajadus, muidu need jäävadki tahaksproovida ideedeks.

Aga millest siis konkreetsemalt jutt käib… Pruudi sooviks oli õrn ja õhuline pärlikee, mis kaugelt  justkui paistaks üksikute pärlitena heljuvat kaela ümber. Algselt teadsin kohe vaid seda, et helmestena kasutan valgeid mageveepärleid ja need tuleks omavahel ühendada tamiiliga, mis siis lõpptulemusena kaugemalt vaatajale nähtamatuks jääb. Küsimus oli vaid tehnikas ja vat see tehnika, tehnika… Sellepärast tuli ikka päris palju ragistada ja madistada, algaja ehtemeistri asi, eksole, ning see enda perfektsionismi poole püüdlemise soov muidugi ka :P. Igatahes lõpuks olid mul ideed otsas, valminud oli vist juba viies versioon ja selle kohta sain endale viimaks öelda: “sain vist hakkama…”.  Õnneks sobis tulemus ka pruudi erilise päeva jaoks ja ma ei pidanudki ta lootusi petma. Kee kõrvale sai tehtud ka samas stiilis kõrvarõngad.

  

 Tänud Janele, et ta lubas mul blogipostitust ilmestada ühe imelise pulmapildiga, mille autoriks on Eduard Laur…

… ja veel tahtsin öelda:

Palju õnne pruutpaarile! Usaldage, armastage ja hoidke üksteist, siis elu hoiab ka Teid ja annab kõik muu vajaliku…

Advertisements

6 Responses to Midagi õhulist pruudile…

 1. Kersti ütles:

  Pruudi ehted on nii ilusad.
  Lihtsuses peitub ilu ja nii ongi 🙂

  • miokas ütles:

   Eks ta nii ole jah, kuid vahel on seda lihtsat ilu palju raskem väljendada. Igatahes tänud kiidusõnade eest. Ma juba ise hakkan uskuma, et sain hakkama millegi erilisega, niivõrd palju positiivset vastukaja on neile ehetele olnud.

 2. august ütles:

  väga ilusad!

 3. Jana ütles:

  Algul mõtled, mis neid viga teha, aga kui suurendasin pilti, siis enam nii ei mõlenud.
  Fantastilised!!!
  Nii õrnad ja samas sellised olulised aksessuaarid pruudi kelidi juurde.

  • miokas ütles:

   Kusjuures ma ka algselt mõtlesin, et asi on lihtsam. Esimesed katsetused olid siiski nii haletsusväärsed st ilu jagus ainult seniks kuni ehe põrandal värskelt sätitult lebas, aga niipea kui selle otstest õhku tõstsin oli kõik “niidid” pusas. Samamoodi oli oma häda pärlite paikasättimisega, sest kui juba paigas pärlit kuskile poole nihutada tahtsid, siis oli tamiil juba “murdunud” või suisa krussis. See on see õige tehnika väljamõtlemine, et ilu oleks jääv just nii kuis sina tahad.

   PS! Rõõm näha sind siin blogis luusimas 🙂

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: