Mustad lilledega pitsilised varrukad…

Krissu on juba mitu suve käinud sünnipäeval ühel oma sõbrannal. Alati on sünnipäevast pikalt juba ette teatatud ja sestap on mul võimalus olnud ka ise oma kätega kingitus teha. Tehtud on nende aastate jooksul päris palju erinevates tehnikates asju (esimesel aastal fimost roosiklamber ja väike pärlitest roosipuhmas, teisel aastal mu meelest sai rõngastest miski ehtekomplekt, eelmisel aastal heegeldatud klõpsukott) ja selleks, et oleks üllatusmomenti, oli sel aastal parasjagu peamurdmist.

Kudumistehnikat ma veel polnud siiani kasutanud ning sellega seoses tuli mulle kohe meelde, et kunagi tahtsin väga kududa ka musti pitsilisi varrukaid. No selliseid nagu Karmenile sai eelmisel kevadel tehtud. Kui siiani polnud piisavalt ettevõtmist sellega tegeleda, siis nüüd oli see lausa imeline väljakutse. Õnneks oli mul veel nädalake suvepuhkust käimas ja oli võimalus varrastega klõbistades pisut mõnuleda. Kasutasin Haapsalu salli lõnga 36/2, mida antud juhul võtsin kahekordselt ning ootuspäraselt valmis selline kena riidetükk:

 

 

Kristella käskis siia piltide juurde kindlasti selgituseks märkida, et märjad plekid riietel on sellepärast, et ta käis enne pildsessiooni basseinis suplemas ja märjad juuksed tilkusid riietele 😛

Advertisements

5 Responses to Mustad lilledega pitsilised varrukad…

 1. Alleraa ütles:

  Väga uhke kingitus! Saajal rõõmu palju 🙂

 2. sirtsukas ütles:

  Nii kaunis!

 3. Suneye ütles:

  nii ilus 🙂

 4. astraco ütles:

  Väga lahedad varrukad. Kas pitsi varrukate otstesse õmblesid külge või kudusid kohe.
  Mulle tundub, et õmblesid hijem.:D
  Noh kas oli väga loll küsimus ja minupoolne äraarvamine 😀
  Ja lapsel kuidagi õnnetu nägu, kas talle polegi veel varrukaid kootud ahhhh?????
  Ta oleks neid vist endale ka tahtnud.

 5. miokas ütles:

  Tänud teile kõigile kiituste eest 🙂

  Astra, ei olnud see miski loll küsimus ja arvamine. Kõik on ikka just nii ehe, kui sa arvad st kõiksepealt piklik sallijupp ja siis otstesse õmmeldud pitsijupid ja lõpuks varrukaõmblused.
  Mis puutub lapse näoilmesse, siis tegelikult oli pilte hulgem ja eriilmelisi aga need tõsisema näoga pildid tundusid sel korral kuidagi kenamad ja mõjusamad. Ja lapsele varrukate tegu on ka plaanis. Krissu küll tahtis päris ühekordsest 36/2 lõngast aga kaldun arvama, et see liiga õrn temasuguse rapsija jaoks ja äkki jääb kuskile kinni oma pitsiga. Jämedama lõngaga vastupidavus tormakale käitumisele äkki suurem 😛

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: