Printsessilik mündikott…

Kui vahel olen siin kirunud olukordi kui lapsed saavad sünnipäevakutseid liiga viimasel minutil ja olen oma kinginokitsemistega ajahädas, siis sel korral tekkis hädaolukord pigem vast seetõttu, et kutse saadi liiga vara. Nimelt juhtus nii, et juuni alguses, kui kool lõppes, sai Kristofer klassiõelt kutse, mis kutsus teda pidutsema vahetult enne jaanipäeva. Aega ju küll mõtteid ja plaane sättida 😛

Isegi nii palju, et pidime peaaegu sünnipäeva ära unustama.  Siiski-siiski,  paar päeva enne sünnipäeva lasin pojal valida pärlid ja lasin näppudel nobedasti liikuda. Värvid ei ole vast eriti praktilised, kuid poja sõnul olid need printsessilikud ja ta oli kindel, et tüdrukule meeldib. No mis minul siis enam vaielda.

juuni2013printsessimyndikott1 juuni2013printsessimyndikott2

Advertisements

2 Responses to Printsessilik mündikott…

 1. Alleraa ütles:

  Väga ilus! Mulle väga meeldivad need pärlitega heegeldatud kotikesed. Teeks isegi veel, kuid heegeldamise käigus pärlite edasilükkamine lõnga peal on tüütu. Sul ehk mõni hea nipp välja pakkuda?

  • miokas ütles:

   Tänud Alleraa kiitmast.
   Mulle endale ka see lahendus väga meeldib ja värvidemängu poolest annab lugematuid võimalusi, mis igal korral taas üllatavad. Pärlite koha pealt miskit erilist nippi ei oska soovitada. Olen varasemalt palju pärliusse teinud ja võrreldes sellega on praegune heegeldamine “lapsemäng”, sest pärlikesi on kordi vähem niidil. Mis aga siiski võib asja hõlbustada on pärlite suurus. Antud juhul olen tavapäraselt kasutanud peenikest heegelniiti ja pisut suuremaid, nr 9, seemnehelmeid (väiksemad ei kata nii hästi pinda) ning need jooksevad mööda niiti suht sujuvalt ise.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: